Åpent medlemsmøte om programprosessen

Arrangement

23. mar, kl. 18:00 – 20:00, Frogner Bydelshus

Velkommen til åpent medlemsmøte

Oslo Arbeiderparti skal nå starte arbeidet med programmet vi skal gå til valg på i 2027. For å lage et best mulig program ønsker vi innspill fra så mange som mulig.

Derfor inviterer vi til et åpent medlemsmøte om programprosessen. Her vil vi dele informasjon om prosessen og hvordan du kan komme med dine ideer eller forslag til hvordan vi skal utvikle Oslo i årene fremover. Vi får besøk av statssekretær og medlem av programkomiteen, Ellen Rønning-Arnesen. Hun leder arbeidsgruppen i programkomiteen som jobber med politikk innen helse, omsorg og arbeid, og vil gi innsikt i hvordan programarbeidet foregår og hvordan du kan komme med innspill.

Alle medlemmer er hjertelig velkommen, og vi oppfordrer også til å invitere med andre som ønsker å bidra med gode innspill til politikken for Oslo.

Oversiktsbilde Oslo havn